GIMNASTIČKI KLUB KOLUT IZ LESKOVCA OSVOJIO 26 MEDALJA U NEGOTINU
Od
tv4s objavljen мај 16, 2026
Dana 15.05. u Negotinu održano je regionalno takmičenje u aerobnoj gimnastici, a Gimnastički klub Kolut ostvario je fantastičan uspeh osvojivši čak 26 medalja u ekipnoj i pojedinačnoj konkurenciji!
Rezultati su sledeći:
Ekipno u konkurenciji Juniora prvo mesto, u konkurenciji Kadeta prvo mesto, u konkurenciji Trio Kadeti prvo mesto i u konkurenciji Pionira ekipno drugo mesto.
U pojedinačnoj konkurenciji u kategoriji Seniora Lena Stojiljković prvo mesto,
U konkurenciji Juniora Iva Stevanović prvo mesto i u konkurenciji Kadeta Ena Perić prvo mesto i Tea Jovanović treće mesto!
Bravo za naše sjajne gimnastičarke i trenere na još jednom velikom uspehu.