Televizija 4S - Vesti za Leskovac, Bojnik, Lebane i Medveđu

guy fucking a friend sister he like when his friend sister jack him off.free sex homemade porn pawg with bubble butt n dildo. oral pleasure session with lewd babe.website sexy woman is horny and she has her pussy on fire.

Karatisti ,,Puste Reke“ pripremaju se za nove medalje

Prošla godina za Karate klub ,,Pusta Reka“ iz Bojnika bila je izuzetno uspešna. Na Evropskom prvenstvu karatisti su osvojili sedam medalja, dok je na Svetskom muški kata tim osvojio treće mesto.

,,Cilj nam je da u 2019. godini te rezultate  nadogradimo i prevaziđemo i da se za jednu ili dve stepenice popnemo na veće postolje.Očekuje nas 9.februara seminar u Zrenjaninu. Zatim veoma jako takmičenje u Subotici 20.Super Enpi Kup, na kome učestvuju i ekipe iz Evrope, i u aprilu nas očekuje Evropsko prvenstvo u Baru, kaže  trener Karate kluba Pusta Reka Bojnik Igor Zdravković.

Karate klub Pusta Reka ima 45 članova.Prvu ekipu čine reprezentativci Srbije Anabela Stefanović, Nikola Denić, Aleksandar Stojanović, Denis Demirović, a imaju i seniora Milorada Markovića.

Drugu ekipu čine članovi koji imaju od žutog do braon pojasa,  i klub ima  jednu polaznu grupu, koja se polako uvodi u veštine karate sporta.