Prvi „Festival cveća“ u Bojniku održaće se u utorak, 10. maja, u periodu od 8:30 do 13:30 časova u školskom parku.
Festival će biti izložbenog, prodajnog i takmičarskog karaktera. Za sve zainteresovane izlagače i posetioce biće organizovano takmičenje u dve kategorije, i to:
– najlepše uređen štand, i
– najlepšti prolećni venčić.
Za najmlađe posetioce organizovana je “Zelena učionica” i čas plesa sa koreografima plesne škole “Avangarda”.
Organizator festivala je Turistička organizacija Bojnik, a generalni pokrovitelj Opština Bojnik.
Komentari su zatvoreni.