Na osnovu konkursa Ministarstva prosvete Osnovna škola „Stanimir Veljković – Zele“ u Bojniku dobila je namenska sredstva u izosu od 3 miliona dinara za rekonstrukciju sale izdvojenog odeljenja škole u Pridvorici.
Ova sala,kako ističe zamenik predsednika opštine Bojnik Dejan Stojanović služiće osim učenicima i za izvođenje proba Kulturno umetničkog društva „Belac“.
Ove prostorije u znatnoj meri će olakšati rad Kulturno umetničkom društvu „Belac“, koje je negovanjem tradicije postalo brend Bojnika, kazao je Stojanović..
Tomislav Marković, umetnički rukovodilac KUD „Belac“ iz Pridvorice naglasio je da se do sada vežbalo u neuslovnim vlažnim prostorijama sa propalim podom i stolarijom.
Radovi se odvijaju prema planiranoj dinamici, a njihov završetak očekuje se za mesec dana.
Komentari su zatvoreni.