„Ideja da se sagradi novi konak potekla je prošle godine. Tada smo, u razgovoru sa ocem Danilom Nikolićem, zaključili da se stari, izgrađen 1931. godine, ne može rekonstruisati jer su mu popustili temelji“, izjavio je zamenik predsednika opštine Bojnik, Dejan Stojanović.
U oktobru prošle godine počelo je raščišćavanje terena, a potom i radovi. Konak je ozidan, postavljen je krov i većina stolarije, a uskoro će biti završeni i preostali radovi.

Komentari su zatvoreni.