RUKOMETAŠI DUBOČICE 54 POBEDILI EKIPU UBA

Rukometaši Dubočice 54 na otvaranju sezone Super rukometne lige Srbije odmerili snage sa novajlijom u ligi, ekipom Uba.

Nakon 30 minuta igre naši rukometaši odlaze na odmor sa tri gola prednosti (12:15). U drugom poluvremenu, nakon 17 minuta, naša ekipa ima šest golova prednosti (20:26) i jasno stavlja do znanja da se pobeda neće dovoditi u pitanje i da je spremna da u Leskovac donese dva boda. Na kraju meča, naši Vukovi slave rezultatom 24:34.

Za najboljeg pojedinca na utakmici izabran je naš kapiten, Andrija Atanasković, koji je ujedno i najbolji strelac na utakmici sa 10 postignutih pogodaka.

Naši golmani, Miroslav Kocić i Stefan Arđelan, zabeležili su zajedno 15 odbrana, saopšteno je iz RK Dubočica 54..