Televizija 4S - Vesti za Leskovac, Bojnik, Lebane i Medveđu
wannaporn.com https://ohsexvideos.net wemadeporn.net

LEBANE DANAS I SUTRA DOMAĆIN DRŽAVNOG PRVENSTVA SRBIJE B I C PROGRAMA U STRELJAŠTVU

Više od 350 takmičara iz 45 klubova širom Srbije okupilo se u Lebane na Državnom prvenstvu Srbije B i C programa u streljaštvu.

Predsednik opštine Ivan Bogdanović istakao je na otvaranju da je ovo veliko priznanje za Lebane i potvrda da naš grad može uspešno da organizuje velika sportska takmičenja.

„Sport nas uči disciplini, poštovanju, radu i istrajnosti“, poručio je Bogdanović, naglašavajući da su to vrednosti koje lokalna samouprava želi da neguje među mladima.

Danas su na programu takmičenja pionira, dok će sutra snage odmeriti juniori i seniori.

Suorganizator prvenstva je Streljačko udruženje GATOS, koje zahvaljujući predanom radu svog predsednika Saša Živković niže zapažene uspehe u zemlji i inostranstvu. Poseban ponos predstavlja i dvostruka evropska šampionka Anastasija Živković.

Hala sportova u Lebanu po prvi put je pretvorena u streljanu, a raduje činjenica da sve više mladih pokazuje interesovanje za ovaj sport i negovanje takmičarskog duha.

Komentari su zatvoreni.